CM servis CZ s.r.o. zajišťuje pravidelný servis vrat a pohonů Hörmann pro průmysl.

Pravidelný servis

Prevence znamená menší problémy a nižší náklady na jejich řešení. Proto Vám nabízíme pravidelné preventivní servisní prohlídky, které udržují Vaše technologie v té nejlepší kondici, pomáhají vyhnout se celé řadě komplikací a případných poruch a v neposlední řadě i značně prodlužují jejich životnost. Zařídit pravidelnou údržbu a preventivní prohlídky je velmi jednoduché. Stačí kontaktovat naše servisní oddělení telefonicky nebo e-mailem na info@cmserviscz.cz, které Vám připraví servisní smlouvu vytvořenou přesně pro Vás.

Proč uzavřít servisní smlouvu?

Plná záruka na provoz vratové a nakládací techniky je podmíněna pravidelnou údržbou, takzvanými servisními prohlídkami. Interval prohlídek je závislý na typu a povaze provozu, četnosti používání, obvykle je 6-12 měsíců.

Výhody uzavření servisní smlouvy?

Firma CM servis CZ s.r.o. jako oficiální prodejce Hörmann bude za Vás sledovat termíny potřebných servisních prohlídek a tím se vyhnete riziku propadnutí záruky a zbavíte se starosti se sledováním termínu. Naše servisní oddělení se Vám vždy s předstihem ozve a dohodneme termín servisní prohlídky s ohledem na Vaše možnosti.

Při servisní prohlídce jsou provedeny úkony nezbytné pro další bezproblémový chod instalovaných zařízení.